Засоби механізації деревообробних підприємств

Засоби механізації деревообробних підприємств

Накопичувальні естакади та механізми поштучного подавання колод в цех. Транспортери ланцюгові та стрічкові, рольганги приводні та неприводні


Другоплановим під час вибору обладнання цеху, але одним з основних пунктів проекту вашого виробництва є засоби механізації та навколоверстатне обладнання, що дозволяє вивести основне обладнання на максимальну продуктивність.

Автоматичні та напівавтоматичні накопичувально-подавальні, ланцюгові транспортери для колод в парі з механізмами поштучного подавання колод призначені для накопичення буферної кількості круглих лісоматеріалів, розділення та поштучного, поперечного подавання їх в лісопиляльні лінії.

Застосування засобів механізації в місці завантаження колод дає можливість суттєво збільшити продуктивність самого лісопильного цеху за рахунок якісного та безперебійного подавання пиловочника, відсутності людської праці, та економії часу на навантажувально-розвантажувальні роботи.

Завдяки можливостям конструкторського відділу нашої  компанії в 90% випадків ми виготовляємо допоміжне, біляверстатне, транспортне обладнання за індивідуальним замовленням. Адже спроектовані для ваших потреб рольганги, транспортери, ліфти, естакади, сортувальні столи та інші засоби механізації, будуть правильно розміщені, матимуть необхідні технічні характеристики та працюватимуть як належить.

Механізми деревообробних цехів:

 estakada_tlnp_web1_green.png

Накопичувально-подавальні транспортери - використовуються як буферні, оперативні накопичення колод для їх безперебійного подавання в лісопильні лінії;

 IMG_20190724_190618 web.jpg

Механізми поштучного подавання колод - використовуються для розділення пачок колод з естакад та їх поштучного подавання на столи брусувальних ліній чи пилорам;

 trvo web.png

Транспортер розділювач пиломатеріалів на виході з брусувального врстату. Призначений для відділення плахи від обзелу та підобзельної дошки в лісопильних лініях та лініях з виробництва палетної заготовки.

tlpp_web.jpg

Ланцюговий транспортер для відведення обзелу та підобзельної дошки до місця подальшої переробки на поздовжньо-обрізний верстат.

 tcp_web1.jpg

Автоматичний роликовий транспортер ТЦП використовується на середніх та великих деревообробних підприємствах як допоміжне обладнання та призначений для автоматичного центрування напівбруса та подавання його в багатопильний верстат без допомоги оператора.

rollgangweb1.jpg

Рольганги приводні та неприводні використовуються для транспортування пиломатеріалу в лісопиляльних лініях та столярних цехах. Всі рольганги виготовляються за замовленням клієнта та відповідають вимогам за шириною роликів, довжиною конструкції рольгангу, навантаженням на конструкцію, кількості роликів на метрі, наявності бортів та інші індивідуальні вимоги.

separator.png

Сепаратор сегментний СС використовується для відділення тирси від крупної фракції, такої як обрізки та обзел. Фракція тирси, що відбирається залежить від відстані між сегментами сепаратора і фіксується під час замовлення обладнання покупцем. Зміна відстані між сегментами можлива лише за умови заміни сегментних груп валів.

conveyor1.jpg

Рухомі сортувальні столи можуть мати різні модифікації та використовуються для ручного, візуального сортування пиломатеріалу за сортами, довжинами та ширинами.    

sgp_web.png

Під'ємні гідравлічні столи ножичного типу призначені для ступінчастого чи безперебійного піднімання пачок пиломатеріалів та інших вантажів, на робочу висоту чи опускання з неї. Гідростоли можуть бути виготовлені з різною вантажепід'ємністю та з можливістю піднімання на різні висоти. Для зручності завантаження пачок пиломатеріалів гідравлічні столи можуть бути обладнані рольгангом. 

 
стрічковий_транспортер_300.jpg

Стрічкові транспортери. На деревообробних підприємствах використовуються для переміщення пиломатеріалів, а також для відведення тирси та кускових відходів із зони різання.

 

Відео: